Główna O szkole Osiagnięcia Nauczyciele Uczniowie Samorząd Galeria Sport Biblioteka

Realizacja projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2013/2014

ICT w nauczaniu przedmiotów matematycznych i przyrodniczych w gimnazjach

Nasze gimnazjum uczestniczy w projekcie innowacyjnym, realizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt jest realizowany w okresie od 1.07.2010 r. do 30.06.2013 r.
   Celem projektu jest wdrożenie w gimnazjach innowacyjnych rozwiązań programowych i metodycznych umożliwiających uczniom wykorzystanie technologii informacyjno- komunikacyjnej.

Wyróżnienie za udział w Projekcie ICT

W dniu 23 lutego 2012 r. koordynator projektu innowacyjnego "ICT w nauczaniu przedmiotów matematycznych i przyrodniczych w gimnazjach" p. Jarosław Cezary Słabiński, złożył na ręce pani dyrektor Beaty Szewczyk wyróżnienie dla p. Joanny Zalewskiej-Grochowskiej. Pani Joanna w ramach projektu, wspólnie z uczniami z kl. II b: Arturem Czyżewskim, Darią Drewnowską, Martą Karwowską i Wiktorem Kowzonem, prowadzi kurs chemii na szkolnej platformie e-learningowej. Podczas okresowego przeglądu projektu, kurs ten, okazał się najlepiej prowadzonym kursem chemii. W ramach wyróżnienia uczniowie indywidualnie otrzymali nagrody w postaci pamięci USB 8GB. Gratulujemy tak efektywnej pracy i życzymy dalszych sukcesów.

AJ

"Śmielej ku przyszłości"

W roku szkolnym 2009/2010 w naszym gimnazjum był realizowany projekt pod hasłem "Śmielej ku przyszłości" finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Aktualizacja: 24.09.2013