Główna O szkole Osiągnięcia Projekty Nauczyciele Uczniowie Samorząd Sport Biblioteka

Sesja posterowa w PG3

Do Komisji Konkursowej wpłynęło 15 posterów geograficznych oraz 8 posterów chemicznych, wykonanych różnymi technikami, z których Komitet Konkursowy w składzie Małgorzata Stepnowska - nauczyciel geografii, Joanna D.Zalewska-Grochowska - nauczyciel chemii, Jarosław Stepnowski - właściciel Agencji Poligraficzno - Reklamowej "S - Druk", Beata Szewczyk - Dyrektor ZSM nr 3, wyłonił biorąc pod uwagę: trafność doboru tematu pracy, jakość wykonania: oprawa graficzna, treść, pomysłowość, stopień trudności wykonania oraz zaangażowanie w projekt laureatów.

Laureaci Powiatowego Konkursu Chemicznego na najlepszy poster chemiczny:
I miejsce -R.Samełko, A.Czyżewski "Woda kwiatowa", PG3 w Grajewie
II miejsce -A.Gawrońska, W.Dzik, M.Szymanowska "Zachowanie naturalnych wskaźników wobec octu i wody sodowej", PG3 w Grajewie
III miejsce - M.Karwowska "Prot, deuter, tryt naturalne izotopy wodoru", PG3 w Grajewie

Laureaci Powiatowego Konkursu Geograficznego na najlepszy poster geograficzny:
I miejsce - D.Godlewska "Holi – magiczny festiwal wiosny", PG3 w Grajewie
II miejsce - P.Bryl, J.Glińska, E.Mościcka, M.Suchodolska,E.Mościcka "Geografia pełna osobliwości" , Gimnazjum w Wąsoszu im. S.Konarskiego
III miejsce - M.Karwowska "Gejsze ideał piękna samurajów", PG3 w Grajewie.

Komisja konkursowa dodatkowo przyznała wyróżnienie za poster geograficzny Karolinie Staniszewskiej z Gimnazjum w Wąsoszu im. S.Konarskiego oraz nagrodę specjalną Sabinie Haraś z PG3 w Grajewie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy wdzięczni panu Burmistrzowi Miasta Adamowi Kiełczewskiemu, Posłowi PSL panuEdmundowi Borawskiemu za współpracę i wszelkie działania, które pomogły nam uświetnić uroczyste zakończenie konkursu.

Joanna D. Zalewska-Grochowska, Małgorzata Stepnowska

Aktualizacja: 07.02.2013